O czym będę pisać na blogu?

0

Od jakiegoś czasu na blogu była ankieta, za pomocą której chciałem dowiedzieć się – co Was interesuje i co chcielibyście na nim znaleźć. Szukałem odpowiedzi na kilka pytań – dla dzieci w jakim wieku pisać, czy potrzeba więcej informacji o tym – jak najlepiej czytać zasypianki i jak je tworzę by dobrze usypiały. Byłem ciekaw, czy zainteresowałyby Was moje inne pomysły na zabawy i aktywności z dziećmi (nazwałem to w pytaniu wychowaniem).

Po pierwsze – bardzo dziękuję wszystkim Wam za odpowiedzi! Mam swoje pomysły na bloga, ale informacje od Was są dla mnie bardzo ważne. Czas na podsumowania!

Ankieta i jej wyniki wyglądają następująco:

Co chciałbyś zobaczyć w tym blogu?

  • więcej bajeczek dla najmniejszych (0-3 lata) – 40%
  • więcej bajeczek dla małych dzieci (3-6 lat) – 33%
  • o wartościowych książkach do czytania dla dzieci – 16%
  • szerzej – sprawy związane z wychowaniem dzieci – 7%
  • wyjaśnienia jak czytać/używać bajek-zasypianek – 5%

Cieszę się, że z zasypianek chcą korzystać zarówno rodzice najmniejszych, jak i nieco większych naszych pociech. Od czasu do czasu, ale nie za często napiszę też o ciekawych i wartościowych książkach, które polecam. Z moimi szkrabami przeszliśmy przez wszystkie książki Astrid Lindgren, baśnie Andersena, Braci Grimm, Tysiąca i jednej nocy i wiele, wiele innych.

Widzę, ża to co napisałem jak korzystać z zasypianek uznajecie za wystarczające i nie potrzebujecie więcej. Nie wiem też, czy to kwestia sztywniackiego sformułowania, ale nie za bardzo chcecie czytać o moich pomysłach na “wychowanie dzieci”. Coś o tym już się pojawiło – moja rada jak dogadać się z marudzącym szkrabem czyli – usypianie dzieci. Poza tym chciałem w tym temacie napisać np. o moich pomysłach zabaw, które moje chłopaki uwielbiają, a które jednocześnie dają im coś więcej niż tylko zabawę. Zobaczymy – może za jakiś czas znowu spytam i wtedy inaczej to sformułuję. 🙂

Jeszcze raz dziękuję za odpowiedzi i zainteresowanie moimi bajkami-zasypiankami. Zapraszam do komentowania na blogu i przekazywania uwag – co chcielibyście tutaj zobaczyć!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój komentarz:
Wstaw tutaj swoje imię