Zasypianki – 100 tysięcy!

0

Chcę wszystkim serdecznie podziękować za zainteresowanie zasypiankami i za słowa podziękowań i wsparcia jakie cały czas dostaję. Zasypianki odwiedzono do tej pory ponad 100 tysięcy razy i to z tej okazji pozwoliłem sobie na taki wpis.

bajki-dla-dzieci-zasypiankiOd dnia założenia bajek Zasypianek opublikowałem do tej pory 42 teksty – z bajkami po polsku ułatwiającymi zasypianie i bajkami terapeutycznymi, o wychowaniu dzieci i problemach ze snem. Również recenzje innych bajek i poradniki o radzeniu sobie z moczeniem nocnym u dzieci.

Dziękuję za ten czas razem i zapraszam po więcej w przyszłości. I prośba szczególnie do regularnych i wiernych czytelników – piszcie w komentarzach i emailach co jeszcze chcielibyście w Zasypiankach zobaczyć. Bajki terapeutyczne czy ułatwiające zasypianie? Recenzje czy ogólniejsze porady? Bardzo lubię dostawać takie informacje i są one dla mnie bardzo ważne.

PS Ponad 200 osób jest zapisanych by regularnie dostawać informacje o nowościach w zasypiankach. Jeżeli chciałbyś też – to kliknij tutaj. Wystarczy że podasz tam swój adres email i przepiszesz kilka kolorowych literek (to zabezpieczenie przed spamem).

Pozdrawiam i zapraszam!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój komentarz:
Wstaw tutaj swoje imię