Autor

Bardzo mi miło wiedzieć takie Twoje zainteresowanie bajkami-zasypiankami. To, że są czytane i pomagają dzieciom dobrze usypiać daje mi energię i siłę do pisania.

Paweł Księżyk

bajki zasypianki autorNie wiem, czy są jakieś typowe cechy bajkopisarzy. Gdyby nawet były – nie sądzę bym im odpowiadał. Nazywam się Paweł Księżyk i mieszkam z moją żoną, dwoma synkami, dwoma kotami i pieskiem w podwarszawskich Markach.

Od bardzo dawna interesowałem się psychologią i psychoterapią. Czytać i opowiadać bajki też zawsze lubiłem. Moją inspiracją od zawsze były moje dwa szkraby – Szymuś (teraz już 9 lat) i Kamilek (6 lat). To od historii związanej z nimi jakiś czas temu  wziął się pomysł zasypianek. Szymuś poddaje mi też wiele pomysłów – to od niego pochodzi pomysł historii o wyprawie jeżyka Cypriana do Zoo. Obydwaj są też świetnymi recenzentami moich bajek i zawsze jako pierwsi ich słuchają.

Reklamy na zasypiankach

Pisanie i publikowanie bajek nie jest dla mnie źródłem zarobku. Reklamy, które widzisz na stronach mają w założeniu pokryć koszty utrzymania serwisu.

Zdjęcia na zasypiankach pochodzą z serwisu 123rf.com.

Chcesz skopiować teksty moich bajek?

Moje bajki publikuje tutaj na serwisie bajki-zasypianki.pl dla wszystkich rodziców by mogli je czytać swoim dzieciom. Mogą je drukować i zgrywać na swój komputer na potrzeby własne. Jednak bez mojego pisemnego zezwolenia nie pozwalam na wykorzystywanie ich w inny sposób, w szczególności na kopiowanie ich na inne serwisy Internetowe.

W uzasadnionych przypadkach daję zgodę wartościowym serwisom Internetowym na wykorzystanie treści pojedynczych bajek Zasypianek. Jednak każdy przypadek rozpatruję z osobna. W szczególności niektóre z bajek licencjonuje wydawnictwu i nie mogę nimi tak dowolnie rozporządzać.

Jeżeli chcesz więc wykorzystać jakiekolwiek treści z tych stron w innym miejscu – proszę Cię najpierw o kontakt!

pawel @ bajki-zasypianki.pl