Kontakt/Autor

Bardzo mi miło wiedzieć takie Twoje zainteresowanie bajkami-zasypiankami. To, że są czytane i pomagają dzieciom dobrze usypiać daje mi energię i siłę do pisania.

Autor bajek – Paweł Księżyk

bajki zasypianki autorNie wiem, czy są jakieś typowe cechy bajkopisarzy. Gdyby nawet były – nie sądzę bym im odpowiadał. Nazywam się Paweł Księżyk i mieszkam z moją żoną, dwoma synkami, dwoma kotami i pieskiem w podwarszawskich Markach.

Od bardzo dawna interesowałem się psychologią i psychoterapią. Czytać i opowiadać bajki też zawsze lubiłem. Moją inspiracją od zawsze były moje dwa szkraby – Szymuś (teraz już 19 lat) i Kamilek (16 lat). To od historii związanej z nimi jakiś czas temu wziął się pomysł zasypianek. Szymuś poddaje mi też wiele pomysłów – to od niego pochodzi pomysł historii o wyprawie jeżyka Cypriana do Zoo. Obydwaj są też świetnymi recenzentami moich bajek i zawsze jako pierwsi ich słuchają.

Zdjęcia na zasypiankach pochodzą z serwisu 123rf.com.

Chcesz skopiować teksty moich bajek?

Moje bajki publikuje tutaj na serwisie bajki-zasypianki.pl dla wszystkich rodziców by mogli je czytać swoim dzieciom. Mogą je drukować i zgrywać na swój komputer na potrzeby własne. Jednak bez mojego pisemnego zezwolenia nie pozwalam na wykorzystywanie ich w inny sposób, w szczególności na kopiowanie ich na inne serwisy Internetowe.

W uzasadnionych przypadkach daję zgodę wartościowym serwisom Internetowym na wykorzystanie treści pojedynczych bajek Zasypianek. Jednak każdy przypadek rozpatruję z osobna. W szczególności wiele z bajek licencjonuję i nie mogę nimi dowolnie rozporządzać.

Jeżeli chcesz więc wykorzystać jakiekolwiek treści z tych stron w innym miejscu – proszę Cię najpierw o kontakt – pawel@bajki-zasypianki.pl

Masz pomysły? Działajmy razem!

Najlepsze bajki i pomysły powstają we współpracy – z ilustratorami, psychologami, rodzicami i nie tylko… Jeżeli masz pomysł, umiejętności lub chęci – zaproponuj co możemy zrobić razem – napisz do mnie: pawel@bajki-zasypianki.pl. Jestem otwarty zarówno na propozycje komercyjne, jak i niekomercyjne.

Jeżeli piszesz bajki i chciałabyś, żeby trafiły do dzieci – wyślij mi próbkę.

Turaj znajdziesz wszystkie bajki do czytania, a tutaj katalog bajek terapeutycznych. Tutaj teksty są podzielone na bajki dla dziewczynek i bajki dla chłopców. Dodatkowo, na tych stronach są – bajka o kotkubajka o dinozaurachbajka o traktorachbajki o kotkachoraz pełen poradnik na temat moczenia nocnego u dzieci.