0
(0)

książka dla dzieci ZasypiankiWspominałem o tym przy kilku okazjach i wreszcie jest. Książka dla dzieci „Bajki Zasypianki Jeżyka Cypriana opowieści na dobranoc”. Wydana jest przepięknie przez wydawnictwo Pascal. W twardej oprawie i z wspaniałymi ilustracjami Surena Vardaniana.

Zawiera cztery bajki o jeżyku Cyprianie. Dwie, których tytuły możecie kojarzyć – poprawione i przeredagowane wersje bajek „Dobranocka jeżyka Cypriana” oraz „Jeżyk Cyprian i pierwszy dzień jesieni”. A dodatkowo dwie napisane specjalnie dla książki.

„Wyprawa po skarb” zaczyna się od historii opowiedzianej przez kruka Bazylego, a owocuje podróżą jeżyka z przyjaciółmi po zakopaną skrzynię ze skarbem. W „Wielkim balu” poznacie za to miłość jeżyka – wiewiórkę Magdę, z którą zatańczy na dorocznej leśnej imprezie.

Fragment książki możecie zobaczyć kilkając tutaj.

Konkurs dla najwierniejszych czytelników Zasypianek.
Wśród osób, które nadeślą do mnie do końca tygodnia poprawną odpowiedź na pytanie konkursowe rozlosuję 3 książki z dedykacją. Konkurs tylko dla najwierniejszych czytelników, czyli tych zapisanych do biuletynu emailowego Zasypianek (sprawdzę!). Pytanie jest takie – Ile bajek Zasypianek z jeżykiem Cyprianem jako bohaterem znajduje się w serwisie bajki-zasypianki.pl? Odpowiedzi proszę wysłać na mój adres email pkp01 @ o2.pl.

Dla tych, którym w konkursie się nie poszczęści książkę w dobrej cenie możecie kupić w księgarni Internetowej selkar.

Jak się podobała bajka?

1 KOMENTARZ

NAPISZ SWÓJ KOMENTARZ

Wpisz komentarz
Wpisz swoje imię