5
(5)

bajki dla dzieciRodzice pytają często o to, kiedy na zasypiankach będzie więcej nowych bajek dla dzieci. Do tej pory publikowałem tutaj własną twórczość. Z tego powodu nowości pojawiały się tutaj zdecydowanie zbyt rzadko.

Chciałbym, aby bajki-zasypianki były miejscem, w którym jak najczęściej znajdziecie nowe, ciekawe bajki. Dlatego też otwieram je szeroko dla nowych autorów. Często słyszę, że opowiadacie, a czasami również piszecie bajki dla swoich dzieci. Zaprezentujcie je światu!

Tekst bajek + notkę o autorze proszę o przesyłanie na adres pawel @ bajki-zasypianki.pl.

Już teraz na zasypiankach są bajki, które nie są mojego autorstwa i cieszą się dużą popularnością:

Najpopularniejsza z nich – bajka o słoniku była czytana ponad 200 tysięcy razy i cały czas jest entuzjastycznie komentowana.

Nie obiecuje, że opublikuję każdą bajkę. Każdą na pewno razem z moimi synkami przeczytamy. Oczywiście wszelkie prawa autorskie pozostają Wasze i publikacja tutaj w żaden sposób tego nie zmienia. Nie mogę zaoferować wynagrodzenia za wykorzystanie bajki, ale mogę zapewnić, że dzięki publikacji znajdą one dziesiątki tysięcy wdzięcznych czytelników. Opublikuję też ustaloną wspólnie notkę o twórcy. Jeżeli będzie takie życzenie może się tam pojawić adres kontaktowy i/lub adres strony internetowej autora. Zapraszam!

Jak się podobała bajka?

2 KOMENTARZY

  1. Świetne bajki super się je czyta słonik Bartuś i wyprawa przez pustynię to dwie nalepsze bajki moich chłopaków

  2. Ponad 200 tysięcy razy! Polecam wszystkim próbować swoich sił w pisaniu
    i życzę powodzenia! Panie Pawle, jeszcze raz dziękuję za publikację tekstu:) Dziękuję serdecznie wszystkim tym, którzy już przeczytali moją bajkę o słoniku, ale także tym, którzy zamierzają to zrobić.
    Cieszę się bardzo, że wzbudza tyle ciepłych emocji i pięknie dziękuję za wszystkie ciepłe słowa kierowane pod adresem mojego tekstu, a przy tym też często mojej osoby. Dzięki czytelnikom wierzę, że moja twórczość ma
    moc i sens:)
    Pozdrawiam serdecznie

NAPISZ SWÓJ KOMENTARZ

Wpisz komentarz
Wpisz swoje imię