3.7
(24)

zabawa-dla-dzieciZabawa w rozpoznawanie głosów zwierząt bardzo się podobała i pojawiło się wiele próśb o więcej. Zapraszam więc do drugiej części. Będzie nieco trudniej, dla starszych dzieci. Dźwięki będą bardziej różnorodne – przedmioty, wydarzenia, instrumenty i inne. Odpowiedzi jak zwykle na dole strony.

Zapraszam do podkręcenia głośności w komputerze i włączania odtwarzania kolejno poniżej. Gdy pojawią się problemy z odtwarzaniem wystarczy zwykle odświeżyć stronę. 

Najpierw troszkę łatwiejsze zagadki:

Teraz czas na troszkę trudniejsze:

Dla rozwiania ewentualnych wątpliwości – w pierwszej części pojawiły się dźwięki dzwonu, oklasków, szkolnego dzwonka, korka ulicznego, przejeżdżającego samochodu i pociągu, trąbki oraz perkusji. 

W drugiej sekcji był czajnik, helikopter, kroki na schodach, moneta turlająca się po stole, spuszczana woda w toalecie i (ciekawe czy rozpoznany) telefon dzwoniący w trybie wibracji. 

Jak Wam poszło? Było coś trudniejszego czy same łatwe? :-)

Tutaj znajdziesz kolejną zabawę w rozpoznawanie dźwięków

Uwaga ? pliki dźwiękowe objęte są prawami autorskimi i nie mogą być kopiowane i używane na innych serwisach internetowych.

Jak się podobała bajka?

5 KOMENTARZY

  1. tutaj również moja 25-letnia koleżanka świetnie się bawiła jednakże w porównaniu do zwierząt było dużo trudniej. Zgadła turlającą się monetę z podpowiedzią niestety poległa na wibrującym telefonie

  2. ale rewelacyjna sprawa!!1moje dzieci 4,5 letni synek i 2,5 letnia córka fantastycznie się bawiły super pomysł gratuluje pomysłu proszę o więcej!!!!

  3. świetnie mój synek nie odgadł czajnika i turlającej monety:)pewnie dlatego że w domu czajnik elektryczny i najzwyczajniej nie zna tego odgłosu. Fajne stronka naprawdę bardzo ciekawa:)

NAPISZ SWÓJ KOMENTARZ

Wpisz komentarz
Wpisz swoje imię