3.8
(84)

Zgadnij gdzie jesteśmy? 1Czy potrafisz na podstawie odgłosów otoczenia rozpoznać gdzie się znajdujemy? Podkręć głośność w komputerze lub telefonie i włączaj odtwarzanie kolejno poniżej. Zapraszam do wspólnej zabawy!

Poprzednie zabawy w rozpoznawanie dźwiękówgłosów zwierząt bardzo się podobały i pojawiło się wiele próśb o więcej. Tym razem może być troszkę trudniej, ale mniejszym szkrabom w razie czego na pewno pomogą dorośli. Odpowiedzi jak zwykle na dole strony. Gdy pojawią się problemy z odtwarzaniem wystarczy zwykle odświeżyć stronę. 

Najpierw troszkę łatwiejsze zagadki:

Teraz odrobinę trudniejsze:

Dla rozwiania ewentualnych wątpliwości – w pierwszej części byliśmy kolejno: nad morzem, na wsi, na stacji kolejnowej, podczas deszczu, na boisku szkolnym, na lotnisku, przy ruchliwej ulicy i ostatnie – na brzegu rzeki w lesie.

W drugiej części było to: biuro, jezioro, las w nocy, stadion sportowy, stacja metra, dżungla nocą i statek na morzu (z pewnością piracki).

Jak Wam poszło? Było coś trudniejszego czy same łatwe? :-)

Uwaga – pliki dźwiękowe objęte są prawami autorskimi i nie mogą być kopiowane i używane na innych serwisach internetowych.

Jak się podobała bajka?

3 KOMENTARZY

  1. Bardzo się cieszę! Na stronie jeszcze są dwie inne zabawy w rozpoznawanie dźwięków. W przygotowaniu jeszcze następne, ale ponieważ zasypianki to serwis z bajkami – zabawy z dźwiękami trochę będą musiały poczekać na swoją kolej.

NAPISZ SWÓJ KOMENTARZ

Wpisz komentarz
Wpisz swoje imię