0
(0)

Kilka nowości od bajek Zasypianek:

  • Pracuję nad nową książeczką o jeżyku Cyprianie. „Przygody jeżyka Cypriana powinny się ukazać już w maju.
  • Zostań fanem na facebooku

    Przygotowałem coś ekstra dla tych z Was, którzy chcieliby być na bieżąco z zasypiankami – stronę na serwisie facebook. Przeczytacie tam o pracach nad nowymi bajkami i książkami, spotkaniach z czytelnikami, o nowych propozycjach bajek terapeutycznych, pomysły na fajne zabawy z dziećmi. Tam znajdą się częste wpisy nie będące tylko nowymi bajkami. Zarejestruj się by dostawać te wszystkie informacje z pierwszej ręki. Kliknij tutaj i zobacz jak to wygląda.

  • Jeżeli jesteś autorem bloga lub innego serwisu www dla rodziców i dzieci mam dla Ciebie propozycję. Podeślij mi informacje emailem wraz z adresem swoich stron (na pkp01 (@) o2.pl. Wyślę Ci moją książkę abyś mógł się z nią zapoznać i zrecenzować u siebie.
  • Na stronach serwisu strefamamy.pl ukazała się recenzja książki o jeżyku Cyprianie. Bardzo mi miło przeczytać w niej między innymi taki tekst:
    Stwierdzam więc z czystym sumieniem, że ta bajeczka ma wspaniały i usypiający wpływ na dziecko! Kolejnego wieczoru, ku mojemu zaskoczeniu wystarczyło, że przeczytałam jedną z opowieści i moja córka szybko przeniosła się ?do krainy głębokiego i spokojnego snu?.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich czytelników!

Jak się podobała bajka?

NAPISZ SWÓJ KOMENTARZ

Wpisz komentarz
Wpisz swoje imię