2.8
(4)

Bajki Zasypianki - minął kolejny rok 1Po pierwsze – najlepsze życzenia świąteczno noworoczne dla wszystkich czytelników Zasypianek! Zdrowia i pogody ducha. Oraz spełnienia marzeń – tych wielkich i tych całkiem malutkich. W prezencie dla Was mam nagraną bajkę świąteczną.

Bajkowa pomoc dla dzieci

Ci z Was, którzy są z zasypiankami od dawna wiedzą, że podczas prac na wydaniem książki z bajkami o Jeżyku Cyprianie zdecydowałem, że honorarium autorskie przekażę na cele charytatywne. Dziękuję bardzo za wszystkie propozycje fundacji, które powinienem wspomóc. Wybór nie był łatwy. Zebrane przez ten rok pieniądze (850 zł) zdecydowałem się podzielić między dwie fundacje:

  • stowarzyszenie „Wioski Dziecięce” – 450 zł
  • hospicjum dziecięce im. Małego Księcia w Lublinie – 400 zł

Dziękuję wszystkim, którzy kupili moją książkę z zasypiankami. Przyczyniliście się w ten sposób do wsparcia tych fundacji.

2010 to był dobry rok! Zapraszam też do zasypianek w nowym roku – znajdziecie tu wiele nowych bajek i tematów związanych z dziećmi.

Jak się podobała bajka?

2 KOMENTARZY

  1. Dawno mnie tu nie było, a tu proszę, tyle ciekawych, bajkowych propozycji… No i piękna grafika strony. Pozdrawiam serdecznie :)

  2. Również przesyłamy życzenia wszystkiego dobrego w nowym roku, aby Pana zapal do pisania bajeczek i rozwijania naszych dzieciaczków nie wygasł. Pana bajki sa dla mojego dziecka cudownymi przenosinami do świata bajek- ale takich mądrych ” na czasie” ktore rozwiazuja drobne kłopoty i sa pocieszeniem gdy trzeba. Pozdrawiamy serdecznie.

NAPISZ SWÓJ KOMENTARZ

Wpisz komentarz
Wpisz swoje imię