4
(56)
słuchowiska dla dzieci

Zapraszam do zestawu bajek mp3 nagranych jako słuchowiska dla dzieci – z muzyką i aktorską interpretacją Pani Klaudii Lewandowskiej. Nie są to typowe zasypianki, więc nie będą najlepsze do usypiania. Są to raczej bajki z przesłaniem i morałem.

Bajka o czterech smokach – mp3

Bajka o człowieku, który nigdy nie kłamał – mp3

Latawiec i wiatr – mp3

Słuchowisko dla dzieci o Jasiu, który się chmurom nie kłaniał – część 1 mp3, część 2 mp3
Część 1:

Część 2:

Jak Szczepan z Kakofonią sobie ze smokiem poradzili – część 1 mp3, część 2 mp3
Część 1:

Część 2:

W słuchowiskach dla dzieci wykorzystano różne materiały dźwiękowe pochodzące z serwisu Youtube. Źródła są tutaj, tutaj, tutaj, tutaj, tutaj i tutaj. W bajce o Szczepanie pojawia się nagranie na flecie Pani Pauliny Warchoł. Gorące podziękowania dla twórców, którzy je udostępnili!

Szczególne podziękowania dla Pani Klaudii Lewandowskiej za świetne przygotowanie nagrań. Warto obeserwować jej profil na SoundCloud, gdzie publikuje próbki swojej twórczości – nie są to tylko słuchowiska dla dzieci.

Jeżeli chcesz zrobić sobie i najbliższym prezent zasypiankowy – kup pięknie wydaną i ilustrowaną książkę z przygodami jeżyka Cypriana i wesołej gromadki. Zapraszamy do sklepu zasypiankowego.

Usypiająca książka dla dzieci - Jeżyk Cyprian i przyjaciele
Zasypiankowa książka – Jeżyk Cyprian i przyjaciele

Jak się podobała bajka?

22 KOMENTARZY

  1. Bardzo lubię tę stronę. Jestem opiekunką i często pilnuję dzieci wieczorem. Dzieci do tych bajek zasypiają w mgnieniu oka. Bardzo jestem z tego zadowolna. Polecam.

NAPISZ SWÓJ KOMENTARZ

Wpisz komentarz
Wpisz swoje imię