3.8
(100)
słuchowiska dla dzieci

Posłuchajcie bajek nagranych jako słuchowiska dla dzieci – z muzyką i aktorską interpretacją Pani Klaudii Lewandowskiej. Nie są to typowe zasypianki, więc nie będą najlepsze do usypiania. Są to raczej bajki z przesłaniem i morałem.

Bajka o czterech smokach – mp3

Bajka o człowieku, który nigdy nie kłamał – mp3

Latawiec i wiatr – mp3

Słuchowisko dla dzieci o Jasiu, który się chmurom nie kłaniał – część 1 mp3, część 2 mp3
Część 1:

Część 2:

Jak Szczepan z Kakofonią sobie ze smokiem poradzili – część 1 mp3, część 2 mp3
Część 1:

Część 2:

W słuchowiskach dla dzieci wykorzystano różne materiały dźwiękowe pochodzące z serwisu Youtube. Źródła są tutaj, tutaj, tutaj, tutaj, tutaj i tutaj. W bajce o Szczepanie pojawia się nagranie na flecie Pani Pauliny Warchoł. Gorące podziękowania dla twórców, którzy je udostępnili!

Szczególne podziękowania dla Pani Klaudii Lewandowskiej za świetne przygotowanie nagrań. Warto obeserwować jej profil na SoundCloud, gdzie publikuje próbki swojej twórczości – nie są to tylko słuchowiska dla dzieci.

3.8
(100)

Jak się podobała bajka?

3.8
(100)

Jak się podobała bajka?

3.8
(100)

Zrób sobie i bliskim prezent – zamów książkę z bajkami zasypiankami!

Jak się podobała bajka?

Jak się podobała bajka?

23 KOMENTARZY

 1. Skusiła mnie ta „aktorska interpretacja” niestety bardzo się zawiodłam. To coś tutaj nie ma nic wspólnego z aktorską interpretacją, czytane jest w sposób nudny i bez polotu. Ani ja tego nie jestem w stanie słuchać, ani moje dzieci. Szkoda.

 2. Bajka o człowieku,który nigdy nie kłamał zacina się mniej więcej w połowie , dalej nie ma nic… Miało być to poprawione ale nie jest. Pozdrawiam

 3. Witam, my staramy sie posłuchać bajki o czterech smokach ale…tam jest mp3 o człowieku który nigdy nie klamal :( …można to naprawić..? Prosimy :)

 4. Spodziewałam się czegoś usypiającego wyciszającego. Jak nazwa wskazuje bajki zasypianki. Jednak po wysłuchaniu dwóch bajek, jakże dynamicznych krzykliwych stwierdzam że to nie to. Głos pani która czyta a momentami krzyczy jest pełen energii a treść bajek dynamiczna i wcale nie wyciszająca. Moje dzieci rozbudza. Szkoda bo syn chciał posłuchać…może i fajne ale nie do snu.

  • Dziękuję za przesłanie opinii. Rzeczywiście tutaj nie ma zasypianek – tak jak napisałem we wstępie – „Nie są to typowe zasypianki, ale raczej wybór bajek z przesłaniem i morałem.”

   Dopiszę jeszcze, żeby to było bardziej jasne, że „nie będą raczej najlepsze do usypiania.”.

   Dziękuję i pozdrawiam!

NAPISZ SWÓJ KOMENTARZ

Wpisz komentarz
Wpisz swoje imię