Bajki do słuchania – Jeżyk Cyprian i muzyka lasu

W odpowiedzi na wielokrotne zapytania – wracam do pomysłu publikowania bajek zasypianek w formie bajek do słuchania (mp3). Dla wszystkich – dorosłych i dzieci. Obiecuje je teraz już publikować regularnie. Dzieje się tak dzięki mojemu spotkaniu z lektorem, który zaoferował się nagrywać je dla nas. Czyta je Grzegorz Wolański. Jeśli chcesz, by Grzesiek coś dla Ciebie nagrał, napisz na adres zasypianki@wolanski.name.

Na początek – Jeżyk Cyprian i muzyka lasu. Zamieszczam ją tutaj do ściągnięcia w formacie bajki mp3. Możesz ją nagrać na płytę lub odtwarzacz mp3 lub odtworzyć z komputera klikając poniżej:

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Bajki audio są dla Ciebie do słuchania. Proszę ich jednak nie kopiować i nie publikować na innych serwisach bez mojej zgody.

Tags: , ,


 1. plus za pomysl, ale fatalna dykcja, nie da sie tych bajek sluchac


 2. super bajki i super pomysł !


 3. genialne


 4. Niezłe wykonanie, dziękuje bardzo. Co prawda ja zamawiałem do tej pory bajki płatne ale te też są niezłe!


 5. bardzo ładna bajka i fajny pomysł… dzięki


 6. Dziękuję za miłe słowa.


 7. Już wkrótce będą następne! Zapraszam!


 8. bardzo fajna !! mój synek szybko się wycisza przy tej bajce:)


 9. Będzie ich teraz już więcej!

  Na link można kliknąć prawym klawiszem myszy i wybrać „Zapisz element docelowy jako…” lub „Zapisz jako…” i wtedy można wybrać gdzie plik zapisać.

  Pozdrawiam!


 10. Juz sciagnelam. Dziekujemy bardzo bardzo serdecznie.


 11. O,wspaniale jest kolejna bajka mp3,super sprawa akurat na kolejne wakacje kolejna bajka-napewno bedzie nam towarzyszyc w pociagu wieczorem. Tylko jak klikam w linka to odrazu odtwarza mi sie w windows media player i niemoge tego zapisac..

Napisz komentarz!