Współpraca

Lubisz bajki zasypianki? A może opowiadasz lub piszesz bajki? Może masz ciepły głos i chcesz nagrywać bajki? A może lubisz rysować lub malować i chcesz spróbować ilustrować bajki? Zapraszam do współpracy!

Poleć bajki Zasypianki!

Może prowadzisz stronę internetową lub bloga. Może wypowiadasz się na forum lub grupie dyskusyjnej. Może udzielasz się na serwisach społecznościowych – nk.pl, facebook.com, goldenline.pl lub innych. A może czytujesz artykuły w Internecie i zdarza Ci się zostawiać komentarze. To wszystko są dobre okazje by polecić bajki zasypianki.

Możesz to zrobić na wiele sposobów:

Napisz mi o tym (pawel @ bajki-zasypianki.pl), a z chęcią podziękuję Ci na facebookowej stronie zasypianek. Mogę tam też zareklamować Twoją stronę lub blog.

Napisz bajkę!

Często słyszę, że opowiadacie, a czasami również piszecie bajki dla swoich dzieci. Zaprezentuj je światu! Już teraz na zasypiankach są bajki, które nie są mojego autorstwa i cieszą się dużą popularnością. Najpopularniejsza z nich „Bajka o słoniku Bartusiu” Joli Nartowskiej była czytana ponad 200 tysięcy razy i cały czas jest entuzjastycznie komentowana.

Nie obiecuję, że opublikuję każdą bajkę. Każdą na pewno razem z moimi synkami przeczytamy. Oczywiście wszelkie prawa autorskie pozostają Twoje i publikacja tutaj w żaden sposób tego nie zmienia. Nie mogę zaoferować wynagrodzenia za wykorzystanie bajki, ale mogę zapewnić, że znajdzie ona dziesiątki tysięcy wdzięcznych czytelników. Opublikuję też ustaloną wspólnie notkę o twórcy. Jeżeli będzie takie życzenie może się tam pojawić adres kontaktowy i/lub adres strony internetowej autora. Będzie to świetna promocja Twojej twórczości!

Tekst bajki + notkę o autorze proszę o przesyłanie na adres pawel @ bajki-zasypianki.pl.

Malujesz, rysujesz, nagrywasz?

Najlepsze bajki i pomysły powstają we współpracy ? z ilustratorami, psychologami, rodzicami i nie tylko? Jeżeli masz pomysł, umiejętności lub chęci ? zaproponuj co możemy zrobić razem ? napisz do mnie: pawel@bajki-zasypianki.pl. Jestem otwarty zarówno na propozycje komercyjne, jak i niekomercyjne.

Jest tyle utalentowanych osób, których nie znamy wystarczająco dobrze. Może tworzysz piękne ilustracje i chciałabyś pochwalić się nimi na zasypiankach poprzez zilustrowanie którejś bajki? Bajka o Szczepanie i smoku została pięknie zilustrowana przez Agnieszkę Spiżewską. Może pięknie czytasz i opowiadasz bajki i chciałbyś nagrać je jako mp3? Kilka bajek nagrał Grzegorz Wolański.

Również tutaj – nie mogę zaoferować wynagrodzenia, ale mogę zapewnić, że Twoje dzieło znajdzie dziesiątki tysięcy wdzięcznych widzów i słuchaczy i że będzie to świetna promocja Twojej twórczości!

Przyślij mi propozycję na adres pawel @ bajki-zasypianki.pl.

Chcesz skopiować teksty moich bajek?

Moje bajki publikuje tutaj na serwisie bajki-zasypianki.pl dla wszystkich rodziców by mogli je czytać swoim dzieciom. Mogą je drukować i zgrywać na własny komputer i czytać. Jednak bez mojego pisemnego zezwolenia nie pozwalam na wykorzystywanie ich w inny sposób, w szczególności na kopiowanie ich na inne serwisy Internetowe.

W uzasadnionych przypadkach daję zgodę wartościowym serwisom Internetowym na wykorzystanie treści pojedynczych bajek Zasypianek. Jednak każdy przypadek rozpatruję z osobna. W szczególności niektóre z bajek licencjonuje wydawnictwu i nie mogę nimi tak dowolnie rozporządzać.

Jeżeli chcesz więc wykorzystać jakiekolwiek treści z tych stron w innym miejscu – napisz pawel @ bajki-zasypianki.pl

Masz pomysły?

Najlepsze bajki i pomysły powstają we współpracy ? z ilustratorami, psychologami, rodzicami i nie tylko? Jeżeli masz pomysł, umiejętności lub chęci ? zaproponuj co możemy zrobić razem ? napisz do mnie: pawel@bajki-zasypianki.pl. Jestem otwarty zarówno na propozycje komercyjne, jak i niekomercyjne. Jestem otwarty na pomysły i inne propozycje współpracy. Napisz!