Bajki czytane – Powitanie kotka Szarusia

9

Najlepsze bajki czytane dla dzieci. Tym razem jest to Powitanie kotka Szarusia. Możesz ściągnąć jako mp3 lub puścić ją prosto ze strony.

Zamieszczam ją tutaj do ściągnięcia w formacie bajki mp3. Możesz ją nagrać na płytę lub odtwarzacz mp3 lub odtworzyć z komputera klikając poniżej:

Tekst bajki możesz znaleźć tutaj:  Powitanie kotka Szarusia. Bajkę czyta Grzegorz Wolański.

Bajki czytane są dla Ciebie do odtwarzania i słuchania. Proszę ich jednak nie kopiować i nie publikować na innych serwisach bez mojej zgody.

9 komentarze


  1. Nasza córeczka od 3 lat codziennie słucha tej bajki. Nie może być inna. Zna ją już na pamięć, zresztą tak jak i ja z mężem. Wszystkich nas uspokaja i usypia. A nasz kot nazywa się też Szaruś oczywiście. Tak więc polecam wszystkim gorąco tę bajkę i przy okazji serdeczne pozdrawiam autora i pana czytającego.:-) 😉 😀


  2. Pana bajeczek słucha już mój jeszcze nienarodzony wnuczek, bardzo dziękuję za piękne bajki i możliwość ich słuchania.
    pozdrawiam serdecznie


  3. Nasza ulubiona bajka juz na mp3.Wspaniale, dlugie podroze w czasie wakacji umilily nam wlasnie bajki sciagniete od Pana.Serdecznie dziekujemy i pozdrawiamy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój komentarz:
Wstaw tutaj swoje imię