Bajki do słuchania

Bajki mp3 do słuchania dla dzieci. Legalnie i za darmo do ściągnięcia. Nie trzeba szukać na chomikuj. Można je odsłuchać na stronach lub ściągnąć. Katalog wszystkich nagranych bajek zasypianek. Zapraszam!

 

Bajki o jeżyku Cyprianie

Jeżyk Cyprian i muzyka lasu – mp3

Jeżyk Cyprian na wielkim wyścigu ślimaków – mp3

Jeżyka Cypriana wycieczka do Zoo – mp3

Jeżyk Cyprian i magiczny kamień – mp3

Choinka jeżyka Cypriana – mp3

Bajki o kotku Szarusiu

Powitanie kotka Szarusia – mp3

Bajki usypianki kota Mruczka – mp3

Pozostałe bajki

Wielki bal zabawek Amelki – mp3

Amelka i jej zaczarowana noc – mp3

Latawiec i wiatr – mp3

Bajki audio są dla Ciebie do słuchania. Proszę ich jednak nie kopiować i nie publikować na innych serwisach bez mojej zgody.

Tags:


 1. Cuuuuudowne!!! Uwielbiamy je słuchać każdego wieczoru. Moja córeczka lat 6, syn lat 13 i ja prawie 40 :)) Cudowny glos usypia nas wszystkich. Panie Pawle dziękujemy za możliwość ich słuchania.


 2. Wspaniałe opowieści!! <3


 3. Mam 52 lat i zasypiam przy tych opowiadaniach dzięki za dzieciństwo


 4. Dla mojego syna, wieczór bez bajek nie istnieje 🙂


 5. bajki super mój synuś bez nich nie zaśnie


 6. Swietne


 7. Świetne bajki, pięknie opowiedziane.


 8. Prosimy o więcej?


 9. Super ze bajki mozna słuchać Mój synek nie może zasnąć przy świetle a ja muszę mieć porządne światło żeby czytać bo inaczej nie widzę literek Dzięki nagraniom on zasypia a ja nie muszę wieczorem czytać Dziękuję i z niecierpliwością czekam na kolejne nagrania


 10. witam. jednak potrzebuje bajki wgrac na mp3 poniewaz moja cowrka za granica nie ma stalego lacza internetowego. wnuczek 3 latka kocha ksiazki i bajki po polsku. jak wgrac bajki na mp3 z tego profilu?. prosze o pomoc


 11. Witam, ja tez proszę o pomoc jak ściągnąć bajki córka zasypia w całkowitej ciemności i nie chce jej rozpraszać światłem monitora. chce Jej je puścić na radiu prosze o pomoc.


 12. Postaram się jak najszybciej wstawić na stronę linki do ściągnięcia plików mp3. Tymczasem wysłałem pliki emailem. Pozdrawiam!


 13. Witam serdecznie Panie Pawle, bardzo proszę jeśli to nie klopot, o przeslanie bajeczek na mój adres emailowy. Chciałabym je wgrać na mp3 żeby nie świecić synkowi przy usypianiu telefonem, bo światło go bardzo rozprasza. Chciałam takze podziękować, bo tworzy Pan przepiękne bajki dla dzieci ale nie tylko ?ja sama również je uwielbiam.


 14. Wstawiłem przy każdym tytule bajki mp3 z linkiem do pliku nagrania mp3. Zapraszam!

Napisz komentarz!