Bajki do słuchania

Bajki mp3 do słuchania dla dzieci. Legalnie i za darmo do ściągnięcia. Nie trzeba szukać na chomikuj. Można je odsłuchać na stronach lub ściągnąć. Katalog wszystkich nagranych bajek zasypianek. Zapraszam!

 

Bajki o jeżyku Cyprianie

Jeżyk Cyprian i muzyka lasu

Jeżyk Cyprian na wielkim wyścigu ślimaków

Jeżyka Cypriana wycieczka do Zoo

Jeżyk Cyprian i magiczny kamień

Choinka jeżyka Cypriana

Bajki o kotku Szarusiu

Powitanie kotka Szarusia

Bajki usypianki kota Mruczka

Pozostałe bajki

Wielki bal zabawek Amelki

Amelka i jej zaczarowana noc

Latawiec i wiatr

Bajki audio są dla Ciebie do słuchania. Proszę ich jednak nie kopiować i nie publikować na innych serwisach bez mojej zgody.

Tags:


 1. Cuuuuudowne!!! Uwielbiamy je słuchać każdego wieczoru. Moja córeczka lat 6, syn lat 13 i ja prawie 40 :)) Cudowny glos usypia nas wszystkich. Panie Pawle dziękujemy za możliwość ich słuchania.


 2. Wspaniałe opowieści!! <3


 3. Mam 52 lat i zasypiam przy tych opowiadaniach dzięki za dzieciństwo


 4. Dla mojego syna, wieczór bez bajek nie istnieje 🙂


 5. bajki super mój synuś bez nich nie zaśnie


 6. Swietne


 7. Świetne bajki, pięknie opowiedziane.


 8. Prosimy o więcej?


 9. Super ze bajki mozna słuchać Mój synek nie może zasnąć przy świetle a ja muszę mieć porządne światło żeby czytać bo inaczej nie widzę literek Dzięki nagraniom on zasypia a ja nie muszę wieczorem czytać Dziękuję i z niecierpliwością czekam na kolejne nagrania


 10. witam. jednak potrzebuje bajki wgrac na mp3 poniewaz moja cowrka za granica nie ma stalego lacza internetowego. wnuczek 3 latka kocha ksiazki i bajki po polsku. jak wgrac bajki na mp3 z tego profilu?. prosze o pomoc


 11. Witam, ja tez proszę o pomoc jak ściągnąć bajki córka zasypia w całkowitej ciemności i nie chce jej rozpraszać światłem monitora. chce Jej je puścić na radiu prosze o pomoc.


 12. Postaram się jak najszybciej wstawić na stronę linki do ściągnięcia plików mp3. Tymczasem wysłałem pliki emailem. Pozdrawiam!

Napisz komentarz!