0
(0)

Minęło już parę miesięcy odkąd opublikowałem tutaj moje bajki Zasypianki. Czuję w związku z tym, że nadszedł czas na podsumowania. Zobaczyłem ostatnio w statystykach na moich Zasypiankach już ponad 10 000 odwiedzin. Bardzo się z tego cieszę, że są one lubiane i doceniane.

Szczególnie mi miło słyszeć, że jesteście zadowoleni z Zasypianek – Wy i Wasze dzieci. Takie głosy jak ten na forum gazety dają mi energię do pisania. Podaję tutaj fragment:

[...] dostalam trzy dni temu.. bajkę zasypiankę. podaję link do innych jakie odszukalam
bajki-zasypianki.pl/ . To coś uczyniło niemożliwe możliwym. Moje
dziecko rozszalałe do godziny dziesiątej i zasypiające z wrzaskiem zasypia po
8 z cudownym mruczeniem.. trzy dni czytania i albo piękny zbieg okoliczności,
albo to naprawde działa :-) polecam szczerze! 

Takich opinii zobaczyłem i dostałem już kilka i zachęcam Cię – jeżeli podobają Ci się Zasypianki – poleć je swoim znajomym rodzicom. Możesz to zrobić bezpośrednio, lub też na forum lub grupach dyskusyjnych. Niech inni też spróbują Zasypianek, a mi bardzo miło widzieć jeszcze więcej czytelników. Czy przychodzi Ci do głowy ktoś kto zainteresowałby się Zasypiankami? Jestem pewien, że tak. :-)

Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś – zapraszam Cię do podania swojego emaila by dostawać świeże Zasypianki do skrzynki. Kliknij tutaj i wpisz email. Te dziwnie napisane literki to zabezpieczenie przed spamem – po prostu je przepisz. Okienko zawiera teksty po angielsku, ale się tym nie przejmuj – po prostu zostaw swój email. Zasypianki będą po polsku.

Zachęcam Cię do dopisania tutaj komentarza i wpisania Twoich relacji z czytania Zasypianek. Co się Tobie i Twoim szkrabom najbardziej podoba? Co sugerowałbyś zmienić lub poprawić? Czego chciałabyś zobaczyć więcej? A może mniej? Z chęcią wysłucham Twoich opinii!

Jak się podobała bajka?

NAPISZ SWÓJ KOMENTARZ

Wpisz komentarz
Wpisz swoje imię