Zasypianki moczenie nocne

moczenie nocne

moczenie nocne u dzieciMoczenie nocne może uprzykrzyć życie dziecku rodzicom. Poczytaj o doświadczeniach rodzica i sposobach radzenia sobie z moczeniem nocnym u dzieci. Bajka, której czytanie pomaga w opanowaniu moczenia. Oraz wiele innych, które pomagają w różnych problemach dzieciństwa.

Polecam Ci następujące teksty – Moczenie nocne – opowieść rodzica – część #1 i część #2 + Moczenie nocne – porady

Moczenie nocne – porady

8
Mój blog jest o bajkach i usypianiu dzieci. Piszę też jednak o przeróżnych sprawach związanych z wychowaniem, jak również z problemami ze snem u...
Bajki do czytania

Moczenie nocne – minirin- opowieść rodzica #2

13
To jest druga część opowieści na temat zmagań z tą przypadłością u mojego synka. Szymuś rósł jak na drożdżach i już był w przedszkolnych starszakach. Niedługo miała zacząć się zerówka. Sikanie w nocy nie ustawało. Z kolejnym mocnym postanowieniem poradzenia sobie z tą dolegliwością ruszyliśmy więc do lekarzy.

Moczenie nocne – opowieść rodzica #1

4
Mój blog jest o bajkach i usypianiu dzieci. Piszę też jednak o przeróżnych sprawach związanych z wychowaniem, jak również z problemami ze snem u dzieci. Moczenie nocne jest jednym z problemów, które wydają się wielu dość błahe, ale dla dzieci tym dotkniętych i ich rodziców - bardzo nieprzyjemne. To co tutaj opiszę to wiedza z pierwszej ręki. Mój starszy synek cierpiał na to, a my razem z nim. Próbowaliśmy wielu metod i odwiedziliśmy kilku lekarzy. Napiszę o tych przejściach i o skuteczności tych metod. Mam nadzieję, że pomogę tym samym rodzicom dzieci z moczeniem nocnym. Historia jest z happy endem - mój synek, który teraz ma prawie 7 lat ma już "suche noce" od paru miesięcy. Chcę, żeby moja historia dała Wam nadzieję i wiedzę o tym trudnym temacie.