0
(0)

W odpowiedzi na wielokrotne zapytania – wracam do pomysłu publikowania bajek zasypianek w formie bajek do słuchania (mp3). Dla wszystkich – dorosłych i dzieci. Obiecuje je teraz już publikować regularnie. Dzieje się tak dzięki mojemu spotkaniu z lektorem, który zaoferował się nagrywać je dla nas. Czyta je Grzegorz Wolański.

Na początek – Jeżyk Cyprian i muzyka lasu. Zamieszczam ją tutaj do ściągnięcia w formacie bajki mp3. Możesz ją nagrać na płytę lub odtwarzacz mp3 lub odtworzyć z komputera klikając poniżej:

Bajki audio są dla Ciebie do słuchania. Proszę ich jednak nie kopiować i nie publikować na innych serwisach bez mojej zgody.

Jak się podobała bajka?

14 komentarzy

  1. Mój wnuczek (5 lat) jest wyjątkowo wrażliwym chłopcem i ma problemy z zasypianiem. Te bajki wpływają na niego kojąco i ułatwiają mu zasypianie.
    Przez różne filmiki (niby dla dzieci) serwowane mu przez rodziców, bywa niespokojny i pobudzony. Zaś bajki-zasypianki, czytane we wspaniały sposób, przenoszą go w zaczarowany świat pozwalający mu być dzieckiem.
    Bardzo dziękuję!

  2. Nasza ulubiona! sześciolatek i trzylatka zakochane w bajce, często do niej wracamy. Cudowny, ciepły głos. Dziękujemy!

  3. Duzo onomatopejow… Dobre czytanie ze spokojna intonacja.dziala pieknie! P.s Cyprian ma mega sluch skoro slyszy szelest swietlikow a tym bardziej lot sowy :-))) taki zarcik ale pozytywnie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój komentarz:
Wstaw tutaj swoje imię