3.7
(10)

Bardzo wiele słyszałem od Was o tym jak bajki zasypianki pomagają dzieciom usypiać. Że nawet te maluchy, które z wielkim trudem można utrzymać w łóżku w spokoju zasypiają z nimi szybko i słodko. Bardzo się z tego cieszę – tak właśnie były pomyślane.

Ktoś poddał pomysł – czy może w takim razie mogą pomóc też dorosłym, którzy cierpią na bezsenność? Nie widzę powodów dla których miałoby tak nie być. Tylko, że ludziom z bezsennością raczej nikt bajek nie czyta i nie opowiada. No ale nie jest to wielka trudność. Nagrałem siebie czytającego jedną z pierwszych bajek zasypianek – „Jeżyk Cyprian i magiczny kamień„. Zamieszczam ją tutaj do ściągnięcia w formacie mp3. Możesz go nagrać na płytę lub odtwarzacz mp3 lub odtworzyć z komputera klikając poniżej:

Bardzo chciałbym pomóc ludziom cierpiącym na bezsenność. Proszę Was o komentarze i kontakt – czy jest to coś co warto kontynuować? Czy warto tak nagrać więcej zasypianek? Czy jest to skuteczne na bezsenność? Będzie mi bardzo miło usłyszeć od Was odpowiedzi.

Jak się podobała bajka?

9 KOMENTARZY

  1. Mam ogromne szczęście, że mimo wieku, który zdecydowanie nie można zaliczyć do dziecięcego, mam u swojego boku osobę, ktora każdego wieczoru poświęca czas na czytanie mi napisanych przez Pana bajek. Problem z bezsennością minął, a ja stała, się wierną fanką Jeżyka Cypriana :)
    Pozdrawiam

  2. Bajki zasypianki to jest to co lubimy najbardziej. Słuchamy sobie z synkiem na dobranoc a po chwili dziecko śpi :) Piękne bajki, pięknie czytane pobudzające wyobraźnię nie tylko dziecka. Polecam :)

  3. Bardzo, bardzo jestem zadowolona z tych bajek. Bajki usypianki cudowie dzialaja na moje dzieci. Blagam o wiecej…..

  4. pomysł jest super!! Poproszę o więcej bajek mp3 .sprawdziłam na sobie dzieciach i znajomych naprawde działa usypiam z ta bajka co wieczór:)

  5. wdech, wydech… hmmm raz, dwa, trzy… jak wstęp do delikatnej hipnizy :)
    pomysł jak najbardziej trafiony- czuć spokój…

NAPISZ SWÓJ KOMENTARZ

Wpisz komentarz
Wpisz swoje imię