4
(155)

bajki czytane

Najlepsze bajki czytane dla dzieci. Tym razem jest to Powitanie kotka Szarusia. Możesz ściągnąć jako mp3 lub puścić ją prosto ze strony.

Pełną listę bajek do odtworzenia ze strony i ściągnięcia znajdziesz na stronie bajki do słuchania na dobranoc.

Zamieszczam ją tutaj do ściągnięcia w formacie bajki mp3. Możesz ją nagrać na płytę lub odtwarzacz mp3 lub odtworzyć z komputera klikając poniżej:

Tekst bajki możesz znaleźć tutaj:  Powitanie kotka Szarusia. Bajkę czyta Grzegorz Wolański.

Bajki czytane są dla Ciebie do odtwarzania i słuchania. Proszę ich jednak nie kopiować i nie publikować na innych serwisach bez mojej zgody.

Jak się podobała bajka?

10 KOMENTARZY

  1. Nasza córeczka od 3 lat codziennie słucha tej bajki. Nie może być inna. Zna ją już na pamięć, zresztą tak jak i ja z mężem. Wszystkich nas uspokaja i usypia. A nasz kot nazywa się też Szaruś oczywiście. Tak więc polecam wszystkim gorąco tę bajkę i przy okazji serdeczne pozdrawiam autora i pana czytającego.:-) ;-) :-D

  2. Pana bajeczek słucha już mój jeszcze nienarodzony wnuczek, bardzo dziękuję za piękne bajki i możliwość ich słuchania.
    pozdrawiam serdecznie

  3. Nasza ulubiona bajka juz na mp3.Wspaniale, dlugie podroze w czasie wakacji umilily nam wlasnie bajki sciagniete od Pana.Serdecznie dziekujemy i pozdrawiamy.

NAPISZ SWÓJ KOMENTARZ

Wpisz komentarz
Wpisz swoje imię