Lekarstwo na bezsenność

Bardzo wiele słyszałem od Was o tym jak bajki zasypianki pomagają dzieciom usypiać. Że nawet te maluchy, które z wielkim trudem można utrzymać w łóżku w spokoju zasypiają z nimi szybko i słodko. Bardzo się z tego cieszę – tak właśnie były pomyślane.

Ktoś poddał pomysł – czy może w takim razie mogą pomóc też dorosłym, którzy cierpią na bezsenność? Nie widzę powodów dla których miałoby tak nie być. Tylko, że ludziom z bezsennością raczej nikt bajek nie czyta i nie opowiada. No ale nie jest to wielka trudność. Nagrałem siebie czytającego jedną z pierwszych bajek zasypianek – „Jeżyk Cyprian i magiczny kamień„. Zamieszczam ją tutaj do ściągnięcia w formacie mp3. Możesz go nagrać na płytę lub odtwarzacz mp3 lub odtworzyć z komputera klikając poniżej:

Bardzo chciałbym pomóc ludziom cierpiącym na bezsenność. Proszę Was o komentarze i kontakt – czy jest to coś co warto kontynuować? Czy warto tak nagrać więcej zasypianek? Czy jest to skuteczne na bezsenność? Będzie mi bardzo miło usłyszeć od Was odpowiedzi.

Tags: , , ,


 1. pomysł wspaniały!! Gratuluje. Swietna muzyka i spokojny głos odrazu koją do snu.


 2. wdech, wydech… hmmm raz, dwa, trzy… jak wstęp do delikatnej hipnizy 🙂
  pomysł jak najbardziej trafiony- czuć spokój…


 3. pomysł jest super!! Poproszę o więcej bajek mp3 .sprawdziłam na sobie dzieciach i znajomych naprawde działa usypiam z ta bajka co wieczór:)


 4. super sa te bajki ale moglibyscie ich troche dac ich troche wiecej


 5. Nagranych bajek jest więcej i będzie coraz więcej. Są one w dziale bajki mp3


 6. Bardzo, bardzo jestem zadowolona z tych bajek. Bajki usypianki cudowie dzialaja na moje dzieci. Blagam o wiecej…..


 7. Bajki zasypianki to jest to co lubimy najbardziej. Słuchamy sobie z synkiem na dobranoc a po chwili dziecko śpi 🙂 Piękne bajki, pięknie czytane pobudzające wyobraźnię nie tylko dziecka. Polecam 🙂


 8. Mam ogromne szczęście, że mimo wieku, który zdecydowanie nie można zaliczyć do dziecięcego, mam u swojego boku osobę, ktora każdego wieczoru poświęca czas na czytanie mi napisanych przez Pana bajek. Problem z bezsennością minął, a ja stała, się wierną fanką Jeżyka Cypriana 🙂
  Pozdrawiam

Napisz komentarz!