0
(0)

W odpowiedzi na wielokrotne zapytania – wracam do pomysłu publikowania bajek zasypianek w formie bajek do słuchania (mp3). Dla wszystkich – dorosłych i dzieci. Obiecuje je teraz już publikować regularnie. Dzieje się tak dzięki mojemu spotkaniu z lektorem, który zaoferował się nagrywać je dla nas. Czyta je Grzegorz Wolański.

Na początek – Jeżyk Cyprian i muzyka lasu. Zamieszczam ją tutaj do ściągnięcia w formacie bajki mp3. Możesz ją nagrać na płytę lub odtwarzacz mp3 lub odtworzyć z komputera klikając poniżej:

Bajki audio są dla Ciebie do słuchania. Proszę ich jednak nie kopiować i nie publikować na innych serwisach bez mojej zgody.

Jak się podobała bajka?

14 komentarzy

  1. O,wspaniale jest kolejna bajka mp3,super sprawa akurat na kolejne wakacje kolejna bajka-napewno bedzie nam towarzyszyc w pociagu wieczorem. Tylko jak klikam w linka to odrazu odtwarza mi sie w windows media player i niemoge tego zapisac..

    • Będzie ich teraz już więcej!

      Na link można kliknąć prawym klawiszem myszy i wybrać „Zapisz element docelowy jako…” lub „Zapisz jako…” i wtedy można wybrać gdzie plik zapisać.

      Pozdrawiam!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój komentarz:
Wstaw tutaj swoje imię