5
(1)

Los nie obdarzył mnie talentem do rysowania i moje dzieci radzą sobie już teraz lepiej ode mnie. Coraz bardziej dojrzewam jednak do pomysłu zmiany grafiki towarzyszącej Zasypiankom. Spójrz sam na grafikę u góry strony – krajobraz z chmurkami i drzewkiem w niebieskiej tonacji. Ładny, ale nie do końca odpowiadający treści bloga.

No więc mam pytanie – czy ktoś zaoferuje swoją pomoc? Chodzi o obrazek o rozmiarach tego u góry (720 x 180) – raczej w stonowanej i spokojnej kolorystyce, temacie związanym z dziećmi, bajkami i snem. Dobrze by był na nim ładnie komponujący się tekst – albo same Zasypianki, albo duże Zasypianki i mniejsze bajki dla dzieci na dobranoc.

Jest to też konkurs! Ze swej strony mam propozycję nagrody dla ilustratora. Jeżeli tylko będziesz chciał/chciała mogę napisać specjalnie dla Ciebie bajkę. Może to być bajka typu terapeutycznego, ale może to też być zupełnie dowolna. Będzie mogła dotyczyć Ciebie lub Twoich dzieci i mieć temat, który sam wybierzesz. Ustalimy to wszystko wspólnie.

Jeżeli tylko też będziesz chciał to podam na moim blogu adres strony internetowej, którą polecisz – może masz własną stronę lub blog, który warto tu wypromować?

Jestem pewien, że pomysły na konkurs ilustracji dla Zasypianek już przychodzą Ci do głowy. Czekam na propozycje! Możesz je przesłać na mój email – pkp01 @ o2.pl. :-)

Grafika Zasypianek jest już zmieniona, a konkurs rozwiązany. Dziękuję wszystkim!

Jak się podobała bajka?

4 KOMENTARZY

    • Już nieaktualne, ale dziękuję za zainteresowanie!

      Pozdrawiam!

  1. Rzeczywiście – muszę przyznać, że liczyłem na większy i szybszy odzew. No – ale wystarczy jeden, ale za to bardzo dobry. :-)

    Sprawa jest cały czas aktualna. Czekam na pomysły i propozycję. Oczywiście moja oferta – pisania bajki i promocji wybranego adresu www na Zasypiankach jest również aktualna.

    Dziękuję i pozdrawiam!

NAPISZ SWÓJ KOMENTARZ

Wpisz komentarz
Wpisz swoje imię