2
(1)

Minęło trochę czasu odkąd ogłosiłem konkurs na ilustracje do Zasypianek. Odzew był raczej skąpy. Już myślałem, że nic fajnego z tego nie wyjdzie, gdy nagle ostatnio taka niespodzianka. Zgłosiła się do mnie Pani Agnieszka Kościsz z Krakowa z propozycją, która mnie od razu zauroczyła. Od wczoraj więc już jest widoczna na stronach! Taaa Daaa! Nowa ilustracja Zasypianek.

Pani Agnieszka pisze o sobie bardzo skromnie:
Jestem studentką Krakowskiej Akademi, wydział architektury i sztuk pięknych, kierunek grafika użytkowa. Zajmuję się głownie grafiką (plakaty, loga, wizytówki), bo na to jest większy popyt. Ilustracje robię raczej dla przyjemności i akurat głównie do bajek. :-) Chociaż nie powiem – chciałabym się tym zająć profesjonalnie… Może jak jeszcze trochę poćwiczę to uda mi się nawiązać współpracę z jakimś wydawnictwem. :-)

Zapraszam na strony Pani Agnieszki. bajki-dla-dzieci-zasypiankiSami widzicie jak piękne dzieła potrafi tworzyć! Może od razu jakieś propozycje współpracy?

Pani Agnieszka przygotowała dla mnie też grafikę reklamującą Zasypianki. Taką do umieszczenia na innych stronach. Jeżeli podobają Ci się bajki Zasypianki to podpowiedz to innym – wstaw tą piękną ilustrację na swoje strony z linkiem na strony bajki-zasypianki.pl

Jestem Ciekaw Twojej opinii na temat ilustracji do Zasypianek. Zapraszam do komentowania!

Jak się podobała bajka?

2 KOMENTARZY

  1. Te bajecznie piękne, bajkowe ilustracje autorstwa Agnieszki „Agi” Kościsz są potwierdzeniem jej talentu, który zauważyłem już 5 lat temu, powierzając jej wykonanie paru ilustracji do mojej książki wydanej w Polsce w 2005 roku „Kanada – kraj bobra i klonowego liścia”. Było to jej pierwsze wejście w świat publikowanej grafiki, o którym skromnie przemilcza…

  2. super ilustracja,odwiedziłem strone Pani Agnieszki i zobaczyłem więcej…nawet pokusze się coś zamówić:D

NAPISZ SWÓJ KOMENTARZ

Wpisz komentarz
Wpisz swoje imię